Neděle 21. 6. 2026 10:00 – 15:00
Na holešovickém dvorku to na Den otců žilo. Řezníci z Našeho masa grilovali, výčepní z restaurace Skô čepovali a kuchaři smažili langoše a cukráři podávali větrníkové menu. Tatínky jsme oslavili do plnosyta i do plnopita!