Jako drink měsíce v klubu Ambiente servírovali jejich vlastní twist na espresso tonic. Sodu, espresso a citronový fresh doplnil květinově sladký bezinkový sirup. Probuzení a osvěžení na první doušek!
Drink měsíce v klubu – espresso tonic s bezinkou | Archiv akcí | Ambiente